UČEŠĆE NA FINALNOM TAKMIČENJU „KENGUR BEZ GRANICA“

Naši učenici Bojan Dumanić i Mateja Tomaš učenici II1 odeljenja, učestvovali su na finalnom matematičkom međunarodnom takmičenju „Kengur bez granica“ koje je održano 9.6.2019. godine na Prirodno – matematičkom fakultetu u Kragujevcu. Tehnička škola pohvaljuje navedene učenike za visoki plasman na navedenom takmičenju, a činjenica je utoliko značajnija ako se uzme u obzir da predstavnika drugih zrenjaninskih srednjih škola na ovom takmičenju nije bilo. Ovom prilikom Tehnička škola pohvaljuje i kolege Prole Ivana i Jelenu Stojadinović koji su tog dana bili uz naše učenike.

• МАТУРСКИ ИСПИТ   Датум Време Предмет Раз.,бр.уч Комисија 22.08. 09.00 Српски језик и књижевност