Tel: 023/ 536-962, Radionica: 023/ 561-447 webmail
Stevice Jovanovića 50, Zrenjanin

NASTAVNICI

NASTAVNO OSOBLJE

 

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

  1. BILJANA FELBAB – odeljenjski starešina IV3
  2. MAJA RANISAVLJEVIĆ – odeljenjski starešina II4
  3. MARIJANA POPOVIĆ – odeljenjski starešina IV5
  4. JELENA VAVAN – odeljenjski starešina I4
  5. JELENA KULJIĆ


ENGLESKI JEZIK

  1. EMIL ROMEN
  2. ANA STOKIĆ – odeljenjski starešina III1
  3. OLGA MOŠORINAC – odeljenjski starešina IV2
  4. OLIVERA TRIFUNJAGIĆ


ISTORIJA

  1. BORISLAVA VUKOVIĆ
  2. SAŠA LJEVAR

 


SOCIOLOGIJA, FILOZOFIJA, USTAV I PRAVO GRAĐANA, PSIHOLOGIJA

  1. DRAGAN IVANIĆ – sociologija, ustav i pravo građana
  2. ZLATKO JELISAVAC – sociologija, filozofija
  3. TICA SNEŽANA – osnovi saobraćajne psihologije

 


LIKOVNA I MUZIČKA KULTURA

  1. ANA STANAR – likovna kultura
  2. MARKO JEFTIĆ – muzička kultura

 


GRAĐANSKO VASPITANJE I VERSKA NASTAVA

  1. DUŠAN DAVINIĆ – građansko vaspitanje
  2. DEJAN BOJANIĆ – verska nastava (pravoslavna)
  3. JUHAS IREN – verska nastava (katolička)


FIZIČKO VASPITANJE

  1. KRISTINA BAČIĆ – odeljenjski starešina II1
  2. STEVIĆ ILIJA
  3. TANACKOVIĆ PREDRAG
  4. BORISLAV MAJSTOROVIĆ
  5. MARJAN BUT


MATEMATIKA

  1. VESNA BJEKOVIĆ
  2. JELENA STELKIĆ
  3. DRAGICA POUČKI
  4. JELENA STOJADINOVIĆ
  5. BOGDAN IGNJATOVIĆ

 


RAČUNARSTVO I INFORMATIKA, RAČUNARI I PROGRAMIRANJE

  1. SRĐAN ILIJEV
  2. DANIJELA DANIĆ KURUČEV – odeljenjski starešina II3

 


FIZIKA I HEMIJA

  1. LJUBICA RIKALOVIĆ – fizika
  2. NATALIJA AĆIN – hemija

 


BIOLOGIJA, EKOLOGIJA I ZAŠTITA ŽIVOTNE SREDINE

  1. MILIJANA MURATOVIĆ
  2. JELENA MIHIĆ

 


GEOGRAFIJA

  1. ŽELJKA VUJIĆ – geografija
  2. SANJA KNEŽEVIĆ

 


GRUPA PREDMETA IZ OBLASTI MAŠINSTVA

  1. VLADIMIR MARINKOV – odeljenjski starešina III7
  2. DRAGAN GRBIĆ
  3. PREDRAG MOŠORINSKI
  4. TATJANA PERC
  5. RADA VUKAJLOVIĆ – odeljenjski starešina III2
  6. ŽIVOJIN PETROVIĆ – odeljenjski starešina I1
  7. ZORAN SIMIN – odeljenjski starešina I8
  8. DUŠANKA MEDIĆ – odeljenjski starešina IV1
  9. NADA DULAĆ
  10. JELENA MARIĆ – odeljenjski starešina III8
  11. MILADIN ŠEVALJEVIĆ – odeljenjski starešina II2
  12. DEJAN DIMITRIJEVIĆ – odeljenjski starešina I2
  13. MILAN ŠUKOVIĆ – odeljenjski starešina III3

 


GRUPA PREDMETA IZ OBLASTI ELEKTROTEHNIKE

  1. DARKO KRSTIN
  2. DRAGAN TERZIĆ
  3. BOŽIDARKA LUČIĆ – odeljenjski starešina I3

 


GRUPA PREDMETA IZ OBLASTI SAOBRAĆAJA

  1. DRAGAN BALAŠEV – odeljenjski starešina II6
  2. DRAGOSLAV MIJIĆ – odeljenjski starešina III5
  3. GORAN ARMACKI – odeljenjski starešina III6
  4. MAJA NIKOLIĆ – odeljenjski starešina I5
  5. SNJEŽANA GOLIĆ – odeljenjski starešina IV4
  6. MARIJA TOMIĆ – odeljenjski starešina III4
  7. ANDREJ MIŠIĆ – odeljenjski starešina I6
  8. MARIO HAJDU – odeljenjski starešina II5

 


GRUPA PREDMETA IZ OBLASTI RUDARSTVA I GEOLOGIJE

  1. BRANISLAV TOMOVIĆ – odeljenjski starešina II7
  2. MILAN REPAC
  3. ZLATIVOJ GAVRIĆ
  4. BELA FODOR – odeljenjski starešina I7

 


PRAKTIČNA NASTAVA

  1. JOZEF HRJEŠIK
  2. ZDENKO MIHAJLOV
  3. DANIJELA KIŠ

 


INSTRUKTORI

  1. MILENKO PROLE
  2. DRAGOLJUB HERCEGOVAC
  3. ZORAN SAVIČIN
  4. SLOBODAN VELISAVLJEV

Tehnička škola Zrenjanin

Tehnička škola je osnovana 1933. godine u tadašnjem Petrovgradu. U školi je zaposleno 85 radnika od čega u nastavi oko 70 radnika.

Nastava u školi se izvodi u učionicama opšte namene, specijalizovanim učionicama i kabinetima. Praksa se izvodi u školskim radionicama i privatim i društvenim firmama.

Obaveštenja

  • Potovani učenici, prijava ispita za avgustovski rok je do 14.07.2021. godine kod referenta za
    Detaljnije »

Kontakt podaci

023/ 536-962

office@tehnickazr.edu.rs

Stevice Jovanovića 50
Zrenjanin