Тел: 023/ 536-962, Радионица: 023/ 561-447 webmail
Стевице Јовановића 50, Зрењанин

НАСТАВНИЦИ

НАСТАВНО ОСОБЉЕ

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

  1. БИЉАНА ФЕЛБАБ – одељењски старешина II5
  2. МАЈА РАНИСАВЉЕВИЋ – одељењски старешина IV4
  3. МАРИЈАНА ПОПОВИЋ – одељењски старешина II2
  4. ЈЕЛЕНА ДИМИТРИЈЕВИЋ – одељењски старешина III4
  5. АЛЕКСАНДРА ДИМЧИЋ


ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

  1. ЕМИЛ РОМЕН
  2. АНА СТОКИЋ – одељењски старешина I2
  3. ОЛГА МОШОРИНАЦ – одељењски старешина II3
  4. OЛИВЕРА ТРИФУЊАГИЋ


ИСТОРИЈА

  1. БОРИСЛАВА ВУКОВИЋ
  2. САША ЉЕВАР

 


СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВО ГРАЂАНА, ПСИХОЛОГИЈА

  1. ДРАГАН ИВАНИЋ – социологија, устав и право грађана
  2. ЗЛАТКО ЈЕЛИСАВАЦ – филозофија, логика са етиком
  3. ТИЦА СНЕЖАНА – основи саобраћајне психологије

 


ЛИКОВНА И МУЗИЧКА КУЛТУРА

  1. АНА СТАНАР – ликовна култура
  2. МАРКО ЈЕФТИЋ – музичка култура

 


ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ И ВЕРСКА НАСТАВА

  1. ДУШАН ДАВИНИЋ – грађанско васпитање
  2. ДЕЈАН БОЈАНИЋ – верска настава (православна)
  3. ЈУХАС ИРЕН – верска настава (католичка)


ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

  1. КРИСТИНА БАЧИЋ – одељењски старешина IV1
  2. БОЈАН ЦВЕЈИЋ – одељењски старешина I7
  3. ПРЕДРАГ ТАНАЦКОВИЋ
  4. БОРИСЛАВ МАЈСТОРОВИЋ
  5. МАРЈАН БУТ


МАТЕМАТИКА

  1. ДЕЈАН АРСИН – одељењски старешина I6
  2. ЈЕЛЕНА СТЕКЛИЋ
  3. ЈЕЛЕНА ЛАУТЕР – одељењски старешина I5
  4. БОГДАН ИГЊАТОВИЋ
  5. ИБОЈКА ГРУНЧИЋ – одељењски старешина II1

 


РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА, ПРОГРАМИРАЊЕ

  1. СРЂАН ИЛИЈЕВ
  2. ДАНИЈЕЛА ДАНИЋ КУРУЧЕВ – одељењски старешина IV3

 


ФИЗИКА И ХЕМИЈА

  1. ЉУБИЦА РИКАЛОВИЋ – физика
  2. НАТАЛИЈА АЋИН – хемија

 


БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

  1. МИЛИЈАНА МУРАТОВИЋ
  2. ЈЕЛЕНА МИХИЋ

 


ГЕОГРАФИЈА

  1. ЖЕЉКА ВУЈИЋ – географија

 


ГРУПА ПРЕДМЕТА ИЗ ОБЛАСТИ МАШИНСТВА

  1. ВЛАДИМИР МАРИНКОВ – одељењски старешина II7
  2. ПРЕДРАГ МОШОРИНСКИ
  3. ТАТЈАНА ПЕРЦ
  4. РАДА ВУКАЈЛОВИЋ
  5. ЖИВОЈИН ПЕТРОВИЋ – одељењски старешина III1
  6. ЗОРАН СИМИН – одељењски старешина III8
  7. ДУШАНКА МЕДИЋ
  8. ВЛАДИМИР КУЉИЋ – одељењски старешина I1
  9. ЈЕЛЕНА МАРИЋ – одељењски старешина II8
  10. МИЛАДИН ШЕВАЉЕВИЋ – одељењски старешина IV2
  11. ДЕЈАН НДИМИТРИЈЕВИЋ – одељењски старешина III2
  12. МИЛАН ШУКОВИЋ – одељењски старешина I3
  13. АЛЕКСАНДАР БРАЈИЋ
  14. БОГДАН БАЈЧЕТИЋ

 


ГРУПА ПРЕДМЕТА ИЗ ОБЛАСТИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

  1. ДАРКО КРСТИН
  2. ДРАГАН ТЕРЗИЋ
  3. БОЖИДАРКА ЛУЧИЋ – одељењски старешина III3

 


ГРУПА ПРЕДМЕТА ИЗ ОБЛАСТИ САОБРАЋАЈА

  1. ДРАГАН БАЛАШЕВ – одељењски старешина III5
  2. ДРАГОСЛАВ МИЈИЋ
  3. ГОРАН АРМАЦКИ – одељењски старешина II6
  4. МАЈА НИКОЛИЋ
  5. СЊЕЖАНА ГОЛИЋ – одељењски старешина II4
  6. ДРАГАНА МАРКОВИЋ – одељењски старешина I4
  7. АНДРЕЈ МИШИЋ – одељењски старешина III6
  8. МАРИО ХАЈДУ – одељењски старешина IV5

 


ГРУПА ПРЕДМЕТА ИЗ ОБЛАСТИ РУДАРСТВА И ГЕОЛОГИЈЕ

  1. БРАНИСЛАВ ТОМОВИЋ
  2. БЕЛА ФОДОР – odeljenjski starešina III7
  3. МАРКО ШАРЕНАЦ

 


ПРАКТИЧНА НАСТАВА

  1. ЈОЖЕФ ХРЈЕШИК
  2. ЗДЕНКО МИХАЈЛОВ
  3. ДАНИЈЕЛА КИШ
  4. СРЂАН МИШИЋ

 


ИНСТРУКТОРИ

  1. МИЛЕНКО ПРОЛЕ
  2. ДРАГОЉУБ ХЕРЦЕГОВАЦ
  3. ЗОРАН САВИЧИН
  4. СЛОБОДАН ВЕЛИСАВЉЕВ

Техничка школа Зрењанин

Техничка школа је основана 1933. године у тадашњем Петровграду. У школи је запослено 85 радника од чега у настави око 70 радника.

Настава у школи се изводи у учионицама опште намене, специјализованим учионицама и кабинетима. Пракса се изводи у школски радионицама и приватним и друштвеним фирмама.

Обавештења

  • РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2023/24. ГОДИНЕ

Контакт подаци

023/ 536-962

office@tehnickazr.edu.rs

Стевице Јовановића 50
Зрењанин

Izbornik