Takmičenje iz Modeliranja mašinskih elemenata i konstrukcija

Na Regionalnom takmičenju učenika Srednjih mašinskih škola iz MODELIRANJA MAŠINSKIH ELEMENATA I KONSTRUKCIJA  -Region sever, koje je održano u Sremskoj Mitrovici 20.04.2018. godine ,učenik naše škole Momčilo Nasevski, osvojio je šesto mesto i plasirao se na Republičko takmičenje. Momčilo Nasevski je ove godine, kao i prošle, ponovo stekao pravo učešća na takmičenju najvišeg republičkog ranga i pokazao kontinuitet svog ličnog usavršavanja i rada. U pripremama za ovo takmičenje učestvovali su njegovi profesori Tatjana Perc, Ilija Arnautović i profesor-mentor Dragan Grbić.

• РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/2019.ГОД.     Датум Време Испит