PRAKSA UČENIKA U TRENING CENTRU NIS – A

Kompanija NIS je otvorila trening centar u Elemiru, na samoj sabirnoj stanici.
Ovde se, na najsavremenijoj opremi obučavaju učenici Tehničke škole koji se školuju na smeru Rukovalac postrojenjima za dobijanje nafte i gasa.
Interesovanje za ovaj smer je iz godine u godinu veće,  a u prilog tome govori i činjenica da se još u junskom upisnom roku odmah popuni svih 30 predviđenih mesta.
U ovom trening centru,  na godišnjem nivou, obuku prođe oko 150 polaznika.
Treninzi se izvode u realnim uslovima i maksimalno bezbedno.
Za više informacija videti na linku ili na youtube.

• Glavni deo maturskiog zadataka koji se odnosi na projektovanje sklopa za učenike IV-1 postavljen je tabelarno i