Ponovo uspešni učenici Tehničke škole

Dragoljub Golić, učenik Tehničke škole, odeljenja II-1, ponovo je ostvario odličan rezultat, plasmanom među 10 najuspešnijih srednjoškolaca, na takmičenju „Raf Challenge“ u organizaciji Računarskog fakulteta iz Beograda.
Zadatak na ovom konkursu  je podrazumevao ponuđenu temu, na osnovu koje se pravi prezentacija, igrica ili video.
Na takmičenju je učestvovalo preko 100 srednjoškolaca iz čitave Srbije, a u finalu, koje je održano 20. marta online,  Dragoljub je uspešno i dostojanstveno odbranio svoj rad na temu „Virtuelna i augmentativna realnost“.
Na žalost, Dragoljub nije uspeo da se izbori za  neko od prva tri mesta, ali mu kao i  njegovom mentoru, prof. Danijeli Danić Kuručev, želimo više  uspeha sredeće godine.

• Datum Vreme Ispit Komisija 21.04.2021. 09.00 Srpski jezik i književnost- pismeni i usmeni deo