OBUSTAVA NASTAVE ZBOG GRIPA

Po preporuci Pokrajinkog sekretarijata za zdravstvo, Pokrajinski sekretar za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine – nacionalne zajednice je doneo odluku, zbog epidemije gripa, nastava se obustavlja u svim ustanovama osnovnog i srednjeg obrazovanja i vaspitanja na teritoriji AP Vojvodine, u periodu od 12-21. februara 2020. godine.

Obrazovno – vaspitni rad se nastavlja počev od ponedeljka 24. februara 2020. godine.

Odluka o načinu nadoknade propuštenog obrazovno-vaspitnog rada, biće doneta naknadno.

Odluka o obustavljanju nastave

• prof-ranko-hrnjaz

Naš kolega, Ranko Hrnjaz, veliki borac za prava prosvetnih radnika, nije izvojevao svoju najznačajniju