MAŠINSKI TEHNIČAR ZA KOMPJUTERSKO KONSTRUISANJE

Nakon završetka četvorogodišnjeg školovanja osposobljeni su da:

• rade u biroima za konstrusanje i projektovanje koristeći računare sa najsavremenijim CAD softverima
  • izrađuju tehničko tehnološku dokumentaciju i vrše pripremu za izradu na savremenim kompjuterski upravljanim CNC mašinama

Pratimo svetske trendove u obrazovanju uz savremena nastavna sredstva i kabinete.

tehnicka3

Savremene tehnologije projektovanja, dizajniranja i izrade modela.

• word-icon-png-10

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ И ЗАВРШНОГ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ