LIKOVNI KONKURS „SVE BOJE VAZDUHA“

Na likovni konkurs „Sve boje vazduha“ se odazvao izuzetno veliki broj učenika: pristiglo je preko 300 radova iz osnovnih i srednjih škola iz Zrenjanina i okoline, ali i iz mesta van našeg okruga.  U uži izbor je selektovano 111 radova, među kojima su ne našla i likovna rešenja učenika naše škole: Ivane Radovanov I-5, Biači Jožefa I-3 i Milana Rodića I-3. Dodeljene su i nagrade za najbolje i najinteresantnije odgovore na zadatu temu, pa je naša Ivana Radovanov osvojila nagradu za fotografiju, a Milan Rodić je pohvaljen.
Radovi koji su ušli u uži izbor su izloženi u galeriji ALUZ-a, a nagrađeni učenici su u petak, 25.12.2020. dolazili po svoje diplome, poklone i pohvale. Izložba će za posetioce biti otvorena nakon Novogodišnjih i Božićnih praznika.

• RASPORED POLAGANJA MATURSKOG I ZAVRŠNOG ISPITA U JANUARSKOM ROKU ŠKOLSKE  2020/2021. GODINE   MATURSKI