LEPE VESTI IZ TEHNIČKE ŠKOLE

U Gradskoj kući je, u prisustvu gradonačelnika Čedomira Janjića, potpisan memorandum o saradnji Tehničke škole i kompanija Draxlermajer, Šinvoz i IMS. Ovaj dokument  predviđa jedan vid dualnog obrazovanja.
Ispred Tehničke škole potpisnik je bio direktor, Đorđe Klać, koji se ovom prilikom zahvalio gradu i regionalnoj privrednoj komori na podršci i istakao da ovakav način povezivanja privrede i obrazovanja školuju kadrove koji neće imati problema sa zaposlenjem.

• dsc_3923

Tehnička škola je 13. juna proslavila Matursko veče u hotelu Vojvodine. U konferecijskoj sali