Humanitarna akcija „Ništa ne peče kao hladnoća“

Učenici đačkog parlamenta Tehničke škole su se okupili i organizovali humanitarnu akciju sakupljanja odeće za ugrožene porodice našeg grada. Ovoj akciji se odazvao velik broj učenika i profesora naše škole. Akcija je uspešno završena i u saradnji sa Crvenim Krstom usrećili decu kojoj je to bilo najpotrebnije. Mališani su nam uzvratili najlepšim osmesima.

• Glavni deo maturskiog zadataka koji se odnosi na projektovanje sklopa za učenike IV-1 postavljen je tabelarno i