Humanitarna akcija „Ništa ne peče kao hladnoća“

Učenici đačkog parlamenta Tehničke škole su se okupili i organizovali humanitarnu akciju sakupljanja odeće za ugrožene porodice našeg grada. Ovoj akciji se odazvao velik broj učenika i profesora naše škole. Akcija je uspešno završena i u saradnji sa Crvenim Krstom usrećili decu kojoj je to bilo najpotrebnije. Mališani su nam uzvratili najlepšim osmesima.

• prof-ranko-hrnjaz

Naš kolega, Ranko Hrnjaz, veliki borac za prava prosvetnih radnika, nije izvojevao svoju najznačajniju