Drugo mesto na likovnom konkursu

Učenik Slobodan Stefanović I-8 osvojio je drugo mesta na foto-konkursu „Moj ljubimac“, u organizaciji Dečjeg Kulturnog Centra Beograda. Konkurencija je bila velika, a izložba selektovanih radova biće otvorena 20. juna u prostorijama Centra u Beogradu, kada će biti upriličena i svečana dodela nagrada. Čestitamo Slobodanu i njegovom mentoru prof. Ani Stanar!

• prof-ranko-hrnjaz

Naš kolega, Ranko Hrnjaz, veliki borac za prava prosvetnih radnika, nije izvojevao svoju najznačajniju