ZRENjANINSKE IGRE BEZ GRANICA 2017.

Na gradskom bazenu, 19. i 20. juna, u organizaciji Javne ustanove “Sportski objekti” Zrenjanin, održane su “Igre bez granica” za učenike srednjih škola. Našu školu su predstavljali učenici prvog i drugog razreda sa profesorima fizičkog vaspitanja Kristinom Bačić i Jovanom Marković. Učesnici su se takmičili u raznim zanimljivim igrama: preplivavanju u gumama, dobacivanju vodenim balonima, gađanju čunjeva loptama…

Iako nismo odneli pobedu, lepo smo se zabavili, družili i igrali. Naši učenici su bili veseli i raspoloženi. Drago nam je da smo se odazvali pozivu jer je ovo bilo jedno lepo iskustvo i nadamo se da će i ubuduće biti ovakvih događaja.

• РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/2019.ГОД.     Датум Време Испит