Uspesi naših učenika i u vreme Korone

Dragoljub Golić, učenik Tehničke škole, odeljenja l-1, ostvario je odličan rezultat, plasmanom među 10 najuspešnijih srednjoškolaca, na takmičenju „Raf Challenge“ u organizaciji Računarskog fakulteta iz Beograda.
Zadatak na ovom konkursu  je podrazumevao ponuđenu temu, na osnovu koje se pravi prezentacija, igrica ili video.
Na takmičenju je učestvovalo oko 130 srednjoškolaca iz čitave Srbije samo u oblasti prezentacije, a u finalu, koje je održano 16. maja online,  Dragoljub je uspešno i dostojanstveno odbranio svoj rad na temu „Uticaji automatizacije poslova na savremeno društvo „.
Najbolji plasman izborili su stariji i iskusniji učenici, a našem Dragoljubu kao i  njegovom mentoru, prof. Danijeli Danić Kuručev, želimo više  sreće već na narednom takmičenju.
dragoljub-golic

• prof-ranko-hrnjaz

Naš kolega, Ranko Hrnjaz, veliki borac za prava prosvetnih radnika, nije izvojevao svoju najznačajniju