U organizaciji Saveza pronalazača Srbije održano je takmičenje „Dani mladih preduzetnika i inovatora“

Na manifestaciji „Dani mladih preduzetnika i inovatora“ u organizaciji Saveza pronalazača Srbije od 07-09.05.2018. godine učenici prvih razreda naše škole učestvovali su u izradi i prezentaciji biznih plana.

Tim naših učenika u sastavu: Nikola Brusin, Branislav Turkulj, Dimitrije Milić, učenici I3 odeljenja, Manuela Đuričin i Anđela Golubović, učenice I5 odeljenja su osvojili III mesto sa svojim planom unapređenja IT sektora.

Naše druge dve ekipe su radile na teme privrede i turizma. Drugi tim činili su: Marko Kesić, Dario Lukinić, Mina Ivanović i Nina Lazić, učenici I4 odeljenja, a treći tim predstavljali su: Srđan Dumanić, Robert Katai, Ivan Žegarac, učenici I1 odeljenja i Atanasije Knežević učenik I5 odeljenja. Oba tima su javno pohvaljena na održanom skupu.

• 20191122_110800

Dana 22.11.2019. godine Tehničku školu posetili su predstavnici „Rode“ koji su uručili deset Molten