Tel: 023/ 536-962, Radionica: 023/ 561-447 webmail
Stevice Jovanovića 50, Zrenjanin

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ И РАЗРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

 

I РАЗРЕД

Датум Време Испит Уч. Комисија
15.08. 09.00 Хемија 8 Аћин,Дулаћ,Рикаловић
16.08. 09.00 Енглески језик-писмени и усмени део 6 Мошоринац, Стокић,Ромен
19.08. 09.00 Физика 8 Рикаловић,Дулаћ,Крстин
19.08. 09.00 Моторна возила 34 Петровић,Балашев,Мијић
20.08. 09.00 Српски језик и књижевностписмени 41 Поповић,Фелбаб,Ранисављевић
21.08. 09.00 Српски језик и књижевностусмени 41 Поповић,Фелбаб,Ранисављевић
22.08. 09.00 Математика-писмени 4 Јосић,Стојадиновић,Проле
23.08. 09.00 Математика-усмени 4 Јосић,Стојадиновић,Проле

 


II  РАЗРЕД

 

Датум Време Испит Уч. Комисија
15.08. 09.00 Физика 8 Рикаловић,Крстин,Дулаћ
16.08. 09.00 Отпорност материјала 7 Вукајловић,Симин,Дулаћ
16.08. 09.00 Механика 7 Вукајловић,Симин,Дулаћ
16.08. 09.00 Технолошки поступци са контролом 7 Вукајловић,Симин,Дулаћ
16.08. 09.00 Математика-писмени 4 Бјековић,Проле,Стојадиновић,

Јосић

16.08. 09.00 Енглески језик-писмени и усмени 6 Мошоринац,Стокић,Ромен
19.08. 09.00 Математика-усмени 4 Бјековић,Проле,Стојадиновић,

Јосић

19.08. 09.00 Моторна возила 34 Балашев,Мијић,Петровић
20.08. 09.00 Мотори СУС 8 Петровић,Димитријевић,

Шеваљевић

20.08. 09.00 Српски језик и књижевност-писмени 41 Поповић,Фелбаб,Ранисављевић
21.08. 09.00 Српски језик и књижевност-усмени 41 Поповић,Фелбаб,Ранисављевић
21.08. 09.00 Основе машинства 7 Арнаутовић.Перц,Димитријевић
21.08. 09.00 Машински елементи 7 Перц,Арнаутовић,Димитријевић

 


III  РАЗРЕД

 

Датум Време Испит Уч. Комисија
15.08. 09.00 Организација превоза 34 Мијић,Балашев,Армацки
15.08. 09.00 Аутоматизација производње и ФПС 7 Димитријевић,Перц,Медић
16.08. 09.00 Математика-писмени 4 Бјековић,Проле,Стојадиновић,

Јосић

19.08. 09.00 Математика-усмени 4 Бјековић,Проле,Стојадиновић,

Јосић

19.08. 09.00 Моторна возила 34 Балашев,Мијић,Петровић
20.08. 09.00 Термодинамика 7 Медић,Вукајловић,Дулаћ
20.08. 09.00 Хидраулика и пнеуматика 7 Медић,Вукајловић,Дулаћ
20.08. 09.00 Српски језик и књижевност-писмени 41 Поповић,Фелбаб,Ранисављевић
20.08. 09.00 Безбедност саобраћаја 34 Армацки,Балашев,Мијић
20.08. 09.00 Пословање саобраћајних предузећа 34 Армацки,Балашев,Мијић
21.08. 09.00 Српски језик и књижевност-усмени 41 Поповић,Фелбаб,Ранисављевић
21.08. 09.00 Транспортно право,маркетинг и шпедиција 34 Мијић,Балашев,Армацки
21.08. 09.00 Машински елементи 7 Перц,Арнаутовић,Димитријевић

 


IV  РАЗРЕД

 

 

Датум Време Испит Уч. Комисија
15.08. 09.00 Аутоматизација производње и ФПС 7 Перц,Димитријевић,Медић
15.08. 09.00 Организација превоза 34 Мијић,Балашев,Армацки
16.08. 09.00 Конструисање 8 Арнаутовић,Медић,Перц
20.08. 09.00 Испитивање машинских елемената и конструкц 7 Медић,Вукајловић,Дулаћ
20.08. 09.00 Српски језик и књижевност-писмени 41 Фелбаб,Поповић,Ранисављевић
21.08. 09.00 Српски језик и књижевност-усмени 41 Фелбаб,Поповић,Ранисављевић

 


РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

 

 

Датум Време Уч. Испит Комисија
15.08. 09.00 4 Математика-писмени и усмени део Стојадиновић,Бјековић,Јосић
15.08. 09.00 34 Превоз путника и робе Мијић,Балашев,Армацки
15.08. 09.00 34 Моторна возила Петровић,Балашев,Мијић
15.08. 09.00 7 Аутоматизација и роботика Перц,Медић,Димитријевић
16.08. 09.00 41 Српски језик и књижевност-писмени и усмени део Поповић,Фелбаб,Ранисављевић
16.08. 11.00   Физичко васпитање Кодемо,Стевић,Танацковвић

 

Tehnička škola Zrenjanin

Tehnička škola je osnovana 1933. godine u tadašnjem Petrovgradu. U školi je zaposleno 85 radnika od čega u nastavi oko 70 radnika.

Nastava u školi se izvodi u učionicama opšte namene, specijalizovanim učionicama i kabinetima. Praksa se izvodi u školskim radionicama i privatim i društvenim firmama.

Obaveštenja

  • Poziv za podnošenje ponuda Konkursna dokumentacija

Kontakt podaci

023/ 536-962

office@tehnickazr.edu.rs

Stevice Jovanovića 50
Zrenjanin

Izbornik