PRVA ŽENSKA POSADA NA BUŠAĆEM TORNJU

Učenice zrenjaninske Tehničke škole, smer Rukovalac postrojenja za dobijanje nafte i gasa, pokazale su da i „slabiji pol“ itekako može dati doprinos radu na tornju „R – 4“ u Trening centru bloka „Servisi“.

Ovakav prizor nije viđen u dosadašnjoj istoriji NIS – a.

Uz nadzor instruktora  Željka Radulovića , učenice Sara Bašić, Marina Cvetković, Marija Jovanović i Jovana Izgeranov su uspele da oslobode bušaču garnituru, oslobode kajle i naprave kompletnu konekciju bušaćih šipki.

Inače, NIS sarađuje sa Tehničkom školom na osnovu Memoranduma o saradnji, koji je potpisan 2013. godine u okviru programa „Energija znanja“.

• РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/2019.ГОД.     Датум Време Испит