OTVARANJE TRENING CENTRA U ELEMIRU

Kompanija NIS je 4. septembra 2019. godine u Elemiru svečano otvorila najsavremeniji trening centar u regionu za obuku radnika nafte i gasa.
Reč je o jedinstvenom kompleksu opremljenom najmodernijom tehnologijom gde se obuka izvodi u realnim uslovima sa mogućnošću simulacije svih zadataka sa kojima se polaznici ovog centra mogu susresti u procesu proizvodnje, pripreme i otpreme nafte i gasa.
Treninge će u ovom centru pored zaposlenih u NIS – u pohađati i učenici i studenti škola i fakulteta iz oblasti naftne industrije.
Ovom svečanom događaju u Elemiru prisustvovali su direktor Tehničke škole Đorđe Klać, pomoćnik direktora Mario Hajdu kao i učenici Tehničke škole Dalibor Jakšić, Dragan Đurin i Marko Kovač, učenici III – 7, koji se školuju na obrazovnom profilu rukovalac postrojenjima za dobijanje nafte i gasa.

• vlada-marinkov

Akcija udruženja Čep za hendikep otpočela je još 2012. godine, a Tehnička škola se