Tel: 023/ 536-962, Radionica: 023/ 561-447 webmail
Stevice Jovanovića 50, Zrenjanin

NASTAVNICI

NASTAVNO OSOBLJE

 

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

  1. BILJANA FELBAB – odeljenjski starešina I3
  2. MAJA RANISAVLJEVIĆ – odeljenjski starešina III1
  3. MARIJANA POPOVIĆ – odeljenjski starešina I5
  4. JELENA VAVAN – odeljenjski starešina II5
  5. JELENA KULJIĆ


ENGLESKI JEZIK

  1. EMIL ROMEN – odeljenjski starešina I6
  2. ANA STOKIĆ – odeljenjski starešina IV5
  3. OLGA MOŠORINAC – odeljenjski starešina I2


ISTORIJA

  1. BORISLAVA VUKOVIĆ – odeljenjski starešina III4
  2. SAŠA LJEVAR

  1. DRAGAN IVANIĆ – sociologija, ustav i pravo građana
  2. ZLATKO JELISAVAC – sociologija, filozofija
  3. TICA SNEŽANA – osnovi saobraćajne psihologije

  1. ANA STANAR – likovna kultura
  2. MARKO JEFTIĆ – muzička kultura

  1. DUŠAN DAVINIĆ – građansko vaspitanje
  2. DEJAN BOJANIĆ – verska nastava (pravoslavna)
  3. JUHAS IREN – verska nastava (katolička)


FIZIČKO VASPITANJE

  1. MILAN KODEMO – odeljenjski starešina III3
  2. STEVIĆ ILIJA
  3. TANACKOVIĆ PREDRAG
  4. BORISLAV MAJSTOROVIĆ


MATEMATIKA

  1. VESNA BJEKOVIĆ
  2. IVAN PROLE – odeljenjski starešina IV3
  3. MILORAD JOSIĆ
  4. JELENA STOJADINOVIĆ

RAČUNARSTVO I INFORMATIKA, RAČUNARI I PROGRAMIRANJE

  1. SRĐAN ILIJEV
  2. DANIJELA DANIĆ KURUČEV – odeljenjski starešina I1

  1. LJUBICA RIKALOVIĆ – fizika odeljenjski starešina III5
  2. NATALIJA AĆIN – hemija

BIOLOGIJA, EKOLOGIJA I ZAŠTITA ŽIVOTNE SREDINE

  1. MILIJANA MURATOVIĆ
  2. JELENA MIHIĆ

  1. ŽELJKA VUJIĆ – geografija

 


  1. VLADIMIR MARINKOV – fizika, mašinski materijali, organizacija proizvodnje, tehničko crtanje odeljenjski starešina III7
  2. DRAGAN GRBIĆ – kompjuterska grafika, modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija
  3. PREDRAG MOŠORINSKI – motorna vozila, tehnologija materijala, projektovanje tehnoloških sistema, modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija
  4. TATJANA PERC – mašinski elementi, automatizacija proizvodnje i fleksibilni proizvodni sistemi, automatizacija i robotikaodeljenjski starešina II1
  5. ILIJA ARNAUTOVIĆ – osnove mašinstva, tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom, mašinski elementi, konstruisanje, elementi automatizacije motornih vozilaodeljenjski starešina I7
  6. RADA VUKAJLOVIĆ – mehanika, otpornost materijala, organizacija rada, tehnologija za kompjuterski upravljane mašine, tehnološki postupci sa kontrolom, merenje i kontrolisanjeodeljenjski starešina IV2
  7. ŽIVOJIN PETROVIĆ – motorna vozila, motori SUS, računari i programiranje
  8. ZORAN SIMIN – tehnologija materijala, mehanika, organizacija rada, praktična nastavaodeljenjski starešina II3
  9. DUŠANKA MEDIĆ – mehanika, tehnologija obrade, hidraulika i pneumatika, termodinamika, ispitivanje mašinskih konstrukcija, merenje i kontrolisanjeodeljenjski starešina IV1
  10. NADA DULAĆ – fizika, motorna vozila, tehnologija materijala, mehanika, računarstvo i informatika, merenje i kontrolisanje, osnove mašinstva i elektrotehnikeodeljenjski starešina II7
  11. JELENA MARIĆ – tehnička mehanika, tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom, tehničko crtanjeodeljenjski starešina III6
  12. MILADIN ŠEVALJEVIĆ – tehnologija obrade, hidraulika i pneumatika, programiranje za kompjuterski upravljane mašine, projektovanje tehnoloških sistemaodeljenjski starešina III2
  13. DEJAN DIMITRIJEVIĆ – automatizacija proizvodnje i fleksibilni proizvodni sistemi, programiranje za kompjuterski upravljane mašine, eksploatacija i održavanje motornih vozila, kompjuterska grafikaodeljenjski starešina II2
  14. DARKO KRSTIN – osnove elektrotehnike, električni i elektronski uređeji na vozilu
  15. DRAGAN BALAŠEV – motorna vozila, bezbednost saobraćaja, regulisanje saobraćaja, motori i motorna vozila, organizacija prevoza, teret u saobraćaju i mehanizacija pretovaraodeljenjski starešina II6
  16. DRAGOSLAV MIJIĆ – prevoz putnika i robe, transportno pravo i špedicija, garaže, servisi i prakirališta, motori i motorna vozila, organizacija prevoza, teret u saobraćaju i mehanizacija pretovaraodeljenjski starešina II4
  17. GORAN ARMACKI – bezbednost saobraćaja, poslovanje saobraćajnih preduzeća, ekonomika i organizacija saobraćaja, integralni transport, motori i motorna vozila, praktična nastavaodeljenjski starešina IV4
  18. MAJA NIKOLIĆ –regulisanje saobraćaja, saobraćajna infrastruktura, teret sa integralnim transportom, osnovi puteva i ulica, saobraćajni sistemi
  19. SNJEŽANA GOLIĆ – integralni transport, saobraćajni sistemi, teret u saobraćaju i mehanizacija pretovara, špedicija, praktična nastavaodeljenjski starešina I4
  20. ZORAN MILETIĆ – tehnika bušenja, tehnologija sa praktičnom nastavom
  21. BRANISLAV TOMOVIĆ – zaštita radne i životne sredine, proizvodnja nafte i gasa, tehnologija sa praktičnom nastavom
  22. MILAN REPAC – proizvodnja nafte i gasa, tehnologija sa praktičnom nastavom
  23. ZLATIVOJ GAVRIĆ – ležišta kaustobiolita, osnove geologije
  24. ISMET KASTRATI – elektromašinska priprema, praktična nastava
  25. JOŽEF HRIJEŠČIK – elektromašinska priprema, praktična nastava
  26. ZDENKO MIHAJLOV – praktična nastava

Tehnička škola Zrenjanin

Tehnička škola je osnovana 1933. godine u tadašnjem Petrovgradu. U školi je zaposleno 85 radnika od čega u nastavi oko 70 radnika.

Nastava u školi se izvodi u učionicama opšte namene, specijalizovanim učionicama i kabinetima. Praksa se izvodi u školskim radionicama i privatim i društvenim firmama.

Obaveštenja

  • djaci-uros-predic-1-800x445

    Učenici naše škole i ove godine su učestvovali na tradicionalnom likovnom konkursu na temu
    Detaljnije »

Kontakt podaci

023/ 536-962

office@tehnickazr.edu.rs

Stevice Jovanovića 50
Zrenjanin

Izbornik