LIKOVNA RADIONICA U SALONU NARODNOG MUZEJA

Grupa učenika naše škole je u četvrtak, 30.06.2019. posetila Salon Narodnog muzeja u Zrenjaninu. Nakon stručnog vođenja kroz aktuelnu izložbu slika Milana Konjovića, đaci su učestvovali u likovnoj radionici „Koje boje je vaše more?“, na kojoj su u tehnici tempere, nadahnuti onim što su videli i čuli dok su obilazili izložena dela, slikali svoje viđenje zadate teme. Tom prilikom nastali su veoma interesantni i ekspresivni radovi, koje ćemo imati prilike da pogledamo kada Muzej bude priredio izložbu, a o čemu ćemo biti blagovremeno obavešteni.

• МАТУРСКИ ИСПИТ   Датум Време Предмет Раз.,бр.уч Комисија 22.08. 09.00 Српски језик и књижевност